NM i friidrett

Tidsskjema

MERK NÅR DET GJELDER HEATOPPSETT:

Heatoppsett i forsøkene vil bli satt opp på grunnlag av utøvers tidligere oppnådde resultater og heatnummer angir kun heatrekkefølgen.

I finalene for menn på 400m,5000m og 10000m vil det antatt beste heatet være heat 1.

TIDSSKJEMA med frister for avmelding, fremmøte call-room, innmarsj og starttidspunkt.

Hvis du ønsker tidsskjemaet som pdf-fil, klikk HER.

 

FREDAG 10.09.21
Øvelse Klasse Type Avmelding fra øvelsen Call-room Innmarsj Starttid
100m H1 Kvinner Forsøk 09:00 10:40 10:50 11:00
100m H2 Kvinner Forsøk 09:00 10:46 10:56 11:06
100m H3 Kvinner Forsøk 09:00 10:52 11:02 11:12
100m H4 Kvinner Forsøk 09:00 10:58 11:08 11:18
100m H5 Kvinner Forsøk 09:00 11:04 11:14 11:24
100m H1 Menn Forsøk 09:40 11:20 11:30 11:40
100m H2 Menn Forsøk 09:40 11:26 11:36 11:46
100m H3 Menn Forsøk 09:40 11:32 11:42 11:52
100m H4 Menn Forsøk 09:40 11:38 11:48 11:58
100m H5 Menn Forsøk 09:40 11:44 11:54 12:04
100m H6 Menn Forsøk 09:40 11:50 12:00 12:10
1500m H1 Kvinner Forsøk 11:05 12:45 12:55 13:05
1500m H2 Kvinner Forsøk 11:05 13:00 13:10 13:20
Slegge Kvinner Finale 11:55 13:15 13:25 13:55
Åpningsseremoni 15:00
Høyde Kvinner Finale 13:25 14:45 14:55 15:25
5000m H2 Menn Finale 13:30 15:10 15:20 15:30
100m Kvinner Semifinale 15:35 15:45 15:55
100m Menn Semifinale 15:55 16:05 16:15
Kule Kvinner Finale 14:30 15:50 16:00 16:30
3000m kappgang Kvinner Finale 14:45 16:25 16:35 16:45
5000m kappgang Menn Finale 14:45 16:25 16:35 16:45
Lengde Menn Finale 15:00 16:20 16:30 17:00
Lengde Para Menn Finale 15:00 16:20 16:30 17:00
Stav Kvinner Finale 15:15 16:05 16:15 17:15
5000m H1 Menn Finale 13:30 17:00 17:10 17:20
Diskos Menn Finale 15:40 17:00 17:10 17:40
5000 m Kvinner Finale 15:45 17:25 17:35 17:45
110m Hekk Menn Finale 16:10 17:40 17:50 18:10
100m Kvinner Finale 18:00 18:10 18:20
100m Menn Finale 18:09 18:19 18:29
400m H1 Kvinner Finale 16:40 18:20 18:30 18:40
400m H1 Menn Finale 16:48 18:28 18:38 18:48
400m H2 Kvinner Finale 16:40 18:42 18:52 19:02
400m H2 Menn Finale 16:48 18:50 19:00 19:10
1500m H1 Menn Forsøk 17:20 19:00 19:10 19:20
1500m H2 Menn Forsøk 17:20 19:15 19:25 19:35
LØRDAG 11.09.21
Øvelse Klasse Type Avmelding fra øvelsen Call-room Innmarsj Starttid
200m H1 Kvinner Forsøk 09:45 11:25 11:35 11:45
200m H2 Kvinner Forsøk 09:45 11:31 11:41 11:51
200m H3 Kvinner Forsøk 09:45 11:37 11:47 11:57
200m H4 Kvinner Forsøk 09:45 11:43 11:53 12:03
200m H5 Kvinner Forsøk 09:45 11:50 12:00 12:10
200m H1 Menn Forsøk 10:17 11:57 12:07 12:17
200m H2 Menn Forsøk 10:17 12:03 12:13 12:23
200m H3 Menn Forsøk 10:17 12:09 12:19 12:29
200m H4 Menn Forsøk 10:17 12:15 12:25 12:35
200m H5 Menn Forsøk 10:17 12:21 12:31 12:41
200m H6 Menn Forsøk 10:17 12:27 12:37 12:47
400m hekk Kvinner Forsøk 11:10 12:40 12:50 13:10
800m H1 Kvinner Forsøk 11:30 13:10 13:20 13:30
800m H2 Kvinner Forsøk 11:30 13:20 13:30 13:40
800m H1 Menn Forsøk 11:50 13:30 13:40 13:50
800m H2 Menn Forsøk 11:50 13:40 13:50 14:00
800m H3 Menn Forsøk 11:50 13:50 14:00 14:10
1500m Para Menn Finale 13:30 15:10 15:20 15:30
Tresteg Menn Finale 13:35 14:55 15:05 15:35
1500m Para Kvinner Finale 13:42 15:22 15:32 15:42
Slegge Menn Finale 14:20 15:30 15:50 16:20
Stav Menn Finale 14:30 15:20 15:30 16:30
200m Menn Semifinale 16:15 16:25 16:35
Lengde Kvinner Finale 16:25 16:35 17:05
200m Kvinner Semifinale 16:45 16:55 17:05
3000m hinder Kvinner Finale 15:30 17:10 17:20 17:30
Spyd Kvinner Finale 15:35 16:55 17:05 17:35
3000m hinder Menn Finale 15:50 17:30 17:40 17:50
400m hekk Kvinner Finale 17:45 17:55 18:15
1500m Kvinner Finale 18:10 18:20 18:30
1500m Menn Finale 18:25 18:35 18:45
400m hekk Menn Forsøk 17:10 18:40 18:50 19:10
SØNDAG 12.09.21
Øvelse Klasse Type Avmelding fra øvelsen Call-room Innmarsj Starttid
100m hekk H1 Kvinner Forsøk 08:40 10:10 10:20 10:40
100m hekk H2 Kvinner Forsøk 08:40 10:20 10:30 10:50
Diskos Kvinner Finale 09:00 10:20 10:30 11:00
100m Para/utv.h. Menn Finale 09:05 10:45 10:55 11:05
10 000m H2 Menn Finale 09:20 11:00 11:10 11:20
100m para Menn Finale 10:05 11:45 11:55 12:05
100m para Kvinner Finale 10:15 11:55 12:05 12:15
400m hekk Menn Finale 12:00 12:10 12:30
Spyd Menn Finale 10:35 11:55 12:05 12:35
10 000m Kvinner Finale 10:45 12:25 12:35 12:45
Høyde Menn Finale 11:00 12:20 12:30 13:00
200m Kvinner Finale 13:15 13:25 13:35
200m Menn Finale 13:25 13:35 13:45
Tresteg Kvinner Finale 11:45 13:05 13:15 13:45
800m Menn Finale 13:35 13:45 13:55
Kule Menn Finale 12:00 13:20 13:30 14:00
800m Kvinner Finale 13:45 13:55 14:05
100m hekk Kvinner Finale 13:45 13:55 14:15
10 000m H1 Menn Finale 09:20 14:10 14:20 14:30
1000m stafett H1 Kvinner Finale 13:10 14:40 14:50 15:10
1000m stafett H1 Menn Finale 13:20 14:50 15:00 15:20
Utdeling av KONGEPOKAL Kvinner    Menn 15:25
1000m stafett H2 Kvinner Finale 13:10 15:05 15:15 15:35
1000m stafett H2 Menn Finale 13:20 15:10 15:25 15:45
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on print