Stadionrekorder

Oppdatert pr. 01.01.20:

KVINNER:

100m Line Kloster, SK Vidar 11.70 31.08.16
200m Line Kloster, SK Vidar 23.40 31.08.16
400m Anne Gundersen , IL i BUL 53.69 23.08.86
800 m Merete Kvist (Rydvang), Sogndal IL 2:06.25 23.08.86
1500 m Gunhild Halle (Haugen), IL Runar 4:20.07 18.08.96
3000m Anita Håkenstad (Evertsen), Øystre Slidre IL 9:33.51 24.08.86
5000m Gunhild Halle (Haugen), IL Runar 15:29.85 16.08.96
100m hekk Lena Solli Reimann, SK Vidar 13.14 16.08.96
400m hekk Mari Bjone, IL i BUL 57.37 17.08.96
3000m hinder  Emilia Lillemo (SWE) 10.21.09 17.08.19
Høyde Hanne Haugland, IF Minerva 1.98 18.08.96
Stav Saga Andersson, Finland 4,07 17.08.19
Lengde Berit (Tøien) Berthelsen, IL Tyrving 6.23 1966
Tresteg Lene Espegren (Tønnessen), IK Tjalve 13.30 17.08.96
Kule Emma Soley Gunnardottir (ISL) 15.85 17.08.19
Diskos Mette Bergmann, SK Vidar 64.84 18.08.96
Slegge Trude Raad, Gloppen, Gloppen FIL 61,64 31.08.16
Spyd Sigrid Borge, Osterøy IL 55,15 31.08.16

STAFETT

4x100m NORGE [Ann Marit Kleive (Holmøy)-Karin Solbakken-Sølvi Olsen (Meinseth)-May Karin Mannes] 45.91 23.08.86
4x200m Mandal og Halse IL [Anne Aanensen-Elin Bjørtvedt (Walvik)-Eva Bjurstrøm (Øvervoll)-Anne Gundersen] 1:49.2 21.05.85
4x400m FINLAND (Minna Uunimäki-Anna Suurnäkki-Nina Taipale-Sonja Finell) 3:42.46 24.08.86
4x800m Gausdal IL [Marit Evensen (Volden)-Mette Møller-Marit Holtklimpen (Sektnan)-Anne Jorun Flaten (Rakstad)] 8:49.07 17.09.83
1000 m (100-200-300-400) IL i BUL (Sigvor Melve-Marit Nyberg Birknes-Randi Nymoen-Mari Bjone) 2:10.10 18.08.96

KAPPGANG

3000m Kjersti Tysse Plätzer, IL Norna-Salhus 12:19.7 20.08.00
5000m Kjersti Tysse Plätzer, IL Norna-Salhus 20.46.3 20.08.00
10000m Kjersti Tysse Plätzer, IL Norna-Salhus 43:21.1 16.08.00

MENN:

100m Geir Moen, Moss IL 10.08 16.08.96
200m Geir Moen, Moss IL 20.74 18.08.96
400m Karsten Warholm, Dimna IL 46.10 31.08.16
800m Vebjørn Rodal, Oppdal FIK 1:45.72 18.08.96
1500m Arne Kvalheim, IK Tjalve 3:41.9 16.08.70
3000m Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL 7,49,70 31.08.16
5000m Jim Svenøy, Fræna FIK7 14:05.66 16.08.96
10000m Sondre Norstad Moen, Vidar 27.24.78 31.08.19
110m hekk Gaute Melby Gundersen, IF Minerva 14.08 16.08.96
400m hekk Atle Lunn, IF Minerva 51.52 17.08.96
3000m hinder Sverre Sørnes, IL Gular 8:36.0 24.08.71
Høyde Steinar Hoen, IK Tjalve 2.27 16.08.96
Stav Pål Haugen Lillefosse, Fana IL 5.22 18.08.19
Lengde Sigurd Njerve, IL Norna-Salhus 7.78 16.08.96
Tresteg Sigurd Njerve, IL Norna-Salhus 16.77 18.08.96
Kule Lars Arvid Nilsen, IF Urædd 20.36 16.09.91
Diskos Svein Inge Valvik, IK Tjalve 59.94 18.08.96
Slegge Ragnar Carlson (SWE) 73.89 18.08.19
Spyd Pål Arne Fagernes, IK Tjalve 77.04 17.08.96

STAFETT

4x100m FINLAND (Teemu Vilén-Niko Viiala-Antti Vainionpää-Timo Salonen) 40.72 27.08.05
4x200m Kristiansands IF (Finn Holmer Hoven-Harald Moi-Kristen Fløgstad-Richard Simonsen) 1:29.4 24.08.71
4x400m FINLAND (Miko Koivuvaara-Harri Kivelä-Mikko Nakolinna-Markko Juhani Keto-Tokoi) 3:13.21 24.08.86
4x800m Kristiansands IF (Torstein Ribe-Svein Hulten-Terje Sæten-Carl Erik Ekberg) 7:54.8 27.06.83
4x1500m IL Skjalg (Bjarte Sleire-Helge Knudsen-Ingemar Nordvall-Eigil Hannestad) 15:35.12 18.09.83
1000m (100-200-300-400) IL i BUL (Mariusz Musial-Hakeem Atif-Harald Lund-Bjørn Arild Bøhleng) 1:54.87 18.08.96
3000m (100-200-400-800-1500) Kristiansands IF [Odd Jarl Pedersen-Torstein Andreas Tobiassen-Sigurd Johannessen (Skjelsbæk)-Odd Theodor Lindekleiv Knudsen-Sveinung Christensen] 7:50.7 14.08.63

KAPPGANG

3000m John-Christian Scheie, Søfteland TIL 13:19.0 19.08.00
5000m Erik Tysse, IL Norna-Salhus 20:24.0 20.08.00
10000m Erik Tysse, IL Norna-Salhus 41:44.6 20.08.00
15000m Trond Nymark, TIF Viking 1:07:40.0 18.08.00
20000m Trond Nymark, TIF Viking 1:29:50.9 18.08.00